رمزگشایی از قرارداد مشروط ترابی با تراکتورسازی

0
194

رمزگشایی از قرارداد مشروط ترابی با تراکتورسازی

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه سایپای تهران اعلام کرد قرارداد مهدی ترابی با تراکتورسازی مشروط بوده است.

بعد از اینکه مهدی ترابی با عقد قراردادی به عضویت پرسپولیس در آمد و قرار شد از نیم فصل لیگ هجدهم پیراهن تیم قرمزپوش پایتخت را برتن کند، مسئولان تراکتورسازی ادعا کردند با این بازیکن قرارداد بسته اند و به همین خاطر پرونده تعیین وضعیت ترابی در فدراسیون فوتبال مفتوح است.

در این خصوص مسئولان 3 باشگاه پرسپولیس، سایپا و تراکتورسازی مستندات و شواهد خود را ارائه کرده اند و قرار است فدراسیون فوتبال حکم نهایی اش را صادر کند.

حالا اما در شرایطی که وضعیت ترابی نامشخص است و اما مطمئنا تراکتورسازی نمی تواند این بازیکن را در اختیار بگیرد، رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا از ماجرای قرارداد او با تراکتور رمزگشایی کرده است. درویش در این باره گفت: «ترابی مشکلی ندارد او در قراردادش با باشگاه تراکتورسازی نوشته بود در صورتی که سرباز شدم به باشگاه تراکتورسازی می روم که باشگاه تراکتورسازی هم دیگر نمی تواند بازیکن سرباز جذب کند.»

بنا به حرف های مدیرعامل سایپا، ترابی یک قرارداد مشروط با تراکتورسازی امضا کرده بوده که باشگاه تبریزی نمی تواند روی آن ادعایی داشته باشد. با این حال باید دید نظر فدراسیون فوتبال در این خصوص چه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید