پرسپولیس در چه صورتی امشب قهرمان می‌شود؟

0
33
21 اردیبهشت 1398
پرسپولیس در یک حالت قطعا فردا شب قهرمان می‌شود و در یک حالت هم قهرمانی‌اش هر چند که روی کاغذ قطعی نمی‌شود، ولی رسیدن به این تیم بعید است.

به گزارش وبسایت نود، امشب آخرین میزبانی این فصل پرسپولیس در لیگ هجدهم برگزار می‌شود. دیداری که شاید قهرمانی این تیم را هم به همراه داشته باشد و شاگردان برانکو قبل از مهمانی در جم، در ورزشگاه خانگی و مقابل هواداران خودی قهرمانی‌شان را جشن بگیرند.

در صورتی که پرسپولیس برنده شود و سپاهان موفق به شکستِ پدیده نشود، امشب قرمزها می‌توانند در آزادی جشن قهرمانی بگیرند. در این صورت پرسپولیس 60 امتیازی می‌شود و اختلاف امتیاز سپاهان با این تیم به بیش از سه امتیاز می‌رسد که در یک بازی باقی‌مانده غیرقابل جبران است.

پرسپولیس حتی در صورت پیروز نشدن در این مسابقه هم شانس قهرمانی دارد. شاگردان برانکو اگر از بازی فردا یک امتیاز کسب کنند، در شرایطی خاص می‌توانند همین امشب قهرمان شوند. آن هم اینکه استقلال موفق به شکست نفت آبادان نشود و پدیده هم سپاهان را شکست دهد. هر چند که در این حالت قهرمانی پرسپولیس روی کاغذ قطعی نیست، ولی بعید است که پدیده در هفته آخر هم اختلاف سه امتیازی با پرسپولیس را جبران کند و هم تفاضل کمترش نسبت به این تیم. در نتیجه در پایان مسابقه با ماشین‌سازی می‌توانند در آخرین میزبانی فصل‌شان حسابی با هواداران به جشن و پایکوبی بپردازند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید