فغانی ممنوع التصویر نیست

0
172

فغانی ممنوع التصویر نیست                             

مدیر شبکه ورزش سیما تاکید کرد هیچ مشکلی برای پخش تصویر علیرضا فغانی داور فوتبال وجود ندارد و به زودی او را به برنامه ای در شبکه ورزش دعوت می کنیم.

به گزارش “ورزش سه”، عدم حضور دوربین های تلویزیونی در بازگشت علیرضا فغانی از روسیه و برخی حواشی ایجاد شده برای این چهره طی مسابقات، این گمانه زنی را در میان رسانه های ورزشی ایجاد کرده بود، که داور بین المللی کشور ممنوع التصویر شده است، اما مدیر شبکه ورزش سیما این موضوع را رد می کند.

احسان شیعه مدیر شبکه ورزش سیما در گفتگو با مهر درباره اینکه چرا دوربین هایشان بازگشت علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال را ثبت و زنده پخش نکرده اند، بیان کرد: ما پریشب ۲۵ تیرماه در برنامه «فصل داغ فوتبال» به طور مفصل در حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه کلیپ و گزارشی از فغانی پخش کردیم. همچنین گفتگویی با وی انجام شده که ان شاءالله پخش می شود و به زودی به صورت حضوری هم او را دعوت می کنیم.

مدیر شبکه ورزش سیما بیان کرد: فکر می کنم در طول روزهایی که فغانی در روسیه حضور داشت شبکه ورزش بیشترین پوشش خبری را از این حضور داشت و بیشترین گفتگو را با وی انجام دادیم.

شیعه در پایان عنوان کرد: شائبه ای وجود ندارد و او ممنوع التصویر نیست. فغانی افتخار کشور ماست و ما هم حضور وی در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ را به خوبی پوشش دادیم.

گفتنی است علیرضا فغانی بامداد سه شنبه ۲۶ تیرماه از روسیه به ایران بازگشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید