شماتیک احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی؛ تردستی با سروش

0
27
20 اردیبهشت 1398
ورود سروش رفیعی، تغییر بزرگ برانکو برای پایان هفته‌های بدون برد است.

به گزارش وبسایت نود، 5 بازی بدون برد در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، نگرانی مهمی برای پرسپولیس و برانکو محسوب می‌شود. آن‌ها برای قهرمانی لیگ برتر، از دو بازی آینده 4 امتیاز می‌خواهند و باید همین هفته، طلسم نبردن‌های‌شان را بشکنند. نکته امیدوار کننده برای پرسپولیس، این است که 4 بازی از 5 بازی بدون بردشان خارج از ورزشگاه آزادی برگزار شد و آن‌ها می‌توانند در بازی خانگی با ماشین‌سازی، بخش زیادی از مسیر قهرمانی را طی کنند.

غایب بزرگ پرسپولیس در این بازی، علیرضا بیرانوند است و رادوشوویج، جای او را می‌گیرد. بیرانوند بخاطر کارت زردی که مقابل تراکتورسازی گرفت، 4 کارته شد و این مسابقه را از دست داد. در خط دفاع، برانکو نگرانی خاصی ندارد و می‌تواند از ترکیب شیری، شجاع، سیدجلال و نادری استفاده کند. در خط هافبک هم جلو تر از مثلث کامیابی‌نیا، نوراللهی و ترابی، قرار است سروش رفیعی به میدان برود. رسن در هفته‌های اخیر، بازیکن ثابت ترکیب اصلی پرسپولیس بود اما این هفته، برانکو احتمالا سروش را به جای او پشت سر مهاجمانش قرار خواهد داد.

ماریو بودیمیر هم بعد از مصدومیت، هنوز به ترکیب اصلی برنگشته و سیامک نعمتی، زوج علیپور در خط حمله خواهد بود. امید عالیشاه که بعد از بازگشت به ترکیب اصلی نتوانست انتظارات برانکو را برآورده کند، دوباره به نیمکت برمی‌گردد. این ترکیب، قرار است سه امتیاز مهم را برای پرسپولیس بگیرند و خیال هواداران را تا حد زیادی از قهرمانی راحت کنند.

22330

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید