تیم منتخب هفته بیست و سوم لیگ برتر

60
675
 1399/04/16

گزینه سقوط بیشترین بازیکن را دارد!

بازیکنان برتر این هفته لیگ برتر از بین تمام تیم‌های برنده انتخاب شدند که دروازه‌بان این جمع از تیم سایپا است.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود اینکه مسابقات «پارس جنوبی- استقلال» و «نساجی- فولاد» در هفته بیست و سوم لیگ برتر برگزار نشد، اما ۶ بازی دیگر با جذابیت‌های زیادی همراه بود و تنها یک دیدار با تساوی به پایان رسید که در همان بازی هم موقعیت‌های خطرناک و رقابت جذابی شاهد بودیم تا تیم منتخب را از بین تیم‌هایی که بازی‌های خود را انجام دادند، انتخاب کنیم.

طبق نظر کارشناسان “ورزش سه”، پیکان به دلیل برتری ارزشمند و پُر گل در زمین ذوب‌آهن بیشترین سهم را با ۳ بازیکن به خود اختصاص داده و پرسپولیس، تراکتور و شهرخودرو هر کدام دارای ۲ نماینده در تیم منتخب هفته هستند. نفت مسجدسلیمان نیز با برتری مقابل ماشین‌سازی و همچنین سایپا بخاطر تساوی مهمی که از سپاهان گرفت، در این بین یک بازیکن به خود اختصاص داده‌اند که اسامی آنها را در زیر می‌خوانید:

 

* دروازه‌بان

حامد فلاح‌زاده (سایپا)

سپاهان که نمی‌خواست از کورس مدعیان قهرمانی عقب بماند و نگذارد فاصله امتیازی‌اش با پرسپولیس بیشتر شود، با ترکیب هجومی و انگیزه زیادی به دیدار با سایپا رفت، اما شاگردان امیر قلعه‌نویی هر چه تلاش کردند به سد محکمی به نام حامد فلاح‌زاده خوردند. دروازه‌بان با تجربه نارنجی پوشان چهار واکنش فوق‌العاده در این مسابقه حساس داشت و همانند بازی رفت کاری کرد تا سپاهان نتواند به برد دست پیدا کند و از سوی دیگر نارنجی‌پوشان را به یک امتیاز مهم در راه بقا در لیگ برتر برساند. فلاح‌زاده دوبار روی شوت‌های مرتضی منصوری و سعید آقایی، مدافعان کناری سپاهان واکنش‌های خوبی داشت، اما اوج درخشش و نمایش او روی شوت محکم و تماشایی سجاد شهباززاده و ضربه سر محمد محبی بود که این دروازه‌بان موفق شد با عکس العمل‌های دیدنی آنها را دفع کند و دروازه‌بان برتر هفته شود.

 

 

* مدافعان

شجاع خلیل‌زاده (پرسپولیس)

در حالی که به نظر می‌رسید پرسپولیس مسابقه چندان سختی مقابل شاهین شهرداری بوشهر نداشته باشد، اما سرخ‌پوشان پایتخت به زحمت توانستند از این تیم پایین جدولی سه امتیاز را بگیرند که عملکرد خط دفاعی آنها و به ویژه شجاع خلیل‌زاده در این برد بسیار زیاد بود. شاهین که در ۶ مسابقه قبلی تنها یک باخت داشت و با انگیزه فراوانی به ورزشگاه آزادی آمده بود، می‌خواست حداقل یک امتیاز بگیرد ولی حملات آنها قبل از اینکه به دروازه برسد، با نمایش خوب بازیکنان عقب زمین پرسپولیس که در راس آن شجاع خلیل‌زاده بود، کاری کرد تا دروازه این تیم بسته بماند. شماره ۳ پرسپولیس روی نبردهای هوایی برتری کامل داشت و با تکل و توپ‌گیری‌های خود روز خوبی را پشت سر گذاشت تا یکی از بهترین‌های تیمش در این هفته باشد.

 

 

محمدحسین مرادمند (شهرخودرو)

 

گل‌گهر سیرجان نمی‌خواست مثل هفته قبل که مقابل سپاهان شکست خورده بود، این هفته هم بازنده زمین را ترک کند و دوباره تبدیل به گزینه سقوط شود، اما این اتفاق برای آنها در حالی افتاد که حملات‌شان با درخشش سید مهدی رحمتی و البته مدافعان شهرخودرو از جمله محمدحسین مرادمند بی‌ثمر ماند. مرادمند در توپ های هوایی اجازه نداد یونس شاکری و گادوین‌منشا موفق باشند. مدافع میانی شهرخودرو با مدیریت عالی در عقب زمین نقش موثری در بسته ماندن دروازه تیمش داشت تا به برد مهمی در سیرجان دست یافته و تبدیل به گزینه اصلی برای کسب سهمیه آسیایی شوند.

 

 

سید مهران موسوی (پیکان)

پیکان این هفته مقابل ذوب‌آهن کمتر مدافعان میانی خود را در محوطه جریمه حریف دید و به نظر می‌رسید عبدالله ویسی به آنها تاکید کرده بود که خط دفاعی را رها نکنند تا اسیر ضدحملات و بازیکنان خوش تکنیک و سرعتیهحریف نشوند. در بین مدافعان پیکان سید مهران موسوی بسیار مطمئن و کم‌اشتباه ظاهر شد و در ضربات سر و جدال‌های تن به تن برتری زیادی نسبت به بازیکنان مقابل خود داشت و در دفع توپ نیز موفق عمل کرد تا یکی از بهترین‌های تیمش در جریان برد پرگل برابر ذوب باشد.

 

 

* هافبک‌ها

اکبر صادقی (شهرخودرو)

لمس ۹۱ باره توپ و دقت ۹۴ درصدی در پاس‌ها و علاوه بر آن ارسال‌های دقیق بخشی از بازی خوب اکبر صادقی در دیدار شهرخودرو مقابل گل گهر سیرجان بود. هافبک باتجربه مشهدی‌ها در این مسابقه عملکردی در میانه زمین داشت تا هافبک‌های گران‌قیمت حریف نتوانند کاری از پیش ببرند و به نوعی نبض میانه میدان گل‌گهر را از کار انداخته بود. صادقی نه تنها در انتقال توپ از عقب به جلوی زمین موفق بود و پاس‌های موثری داشت بلکه مهم‌ترین نقش را در بین بازیکنان برای برد تیم ایفا کرد. او در دقایق پایانی با یک پاس بلند از زمین خودی به پشت مدافعان گل‌گهر، سیف‌اللهی را در موقعیت خوبی قرار داد تا این بازیکن تعویضی گل برتری شهرخودرو را به ثمر رساند.

 

 

سعید مهری (تراکتور)

هافبک جوان تیم تراکتور در روز نیمکت‌نشینی کاپیتان شجاعی و حضور رضا اسدی در خط دفاعی، در ترکیب اصلی تیم تراکتور قرار گرفت و عملکرد درخشانی هم داشت. او در انتقال توپ از دفاع به حمله موفق بود و نرخ ۸۸ درصد پاس صحیح را به ثبت رساند که آمال فوق‌العادهای است. سعید مهری دو بار هم شوت‌زنی کرد که هر دو در چارچوب بودند، اما تبدیل به گل نشدند. هافبک شماره ۸ تی‌تی‌ها با این نمایش درخشان حالا رقیب جدی تمام هافبک‌های تراکتور است و روی نیمکت نشاندن او کار بسیار سختی خواهد بود.

 

 

احسان حاج‌صفی (تراکتور)

نیمکت‌نشینی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به دلیل عدم آمادگی موجب شد تا احسان حاج‌صفی در دومین بازی پیاپی کاپیتان تراکتور باشد که مثل همیشه به بهترین شکل از عهده این کار بر آمد. او علاوه بر انتقال تجربه به بازیکنان جوان تیمش، دربسیاری از صحنه‌ها به تنهایی به دل مدافعان حریف زد و خلق موقعیت‌های زیادی مقابل صنعت نفت آبادان داشت. پس از شوت‌های پیاپی که مدام به در بسته می خورد، حاج‌صفی موفق شد یک بار از روی ضربه ایستگاهی و یک‌بار با شوت فنی از پشت محوطه جریمه دو گل استثنایی را برای تراکتور بزند تا بیشترین نقش را در بین بازیکنان برای برد ۶ امتیازی تیمش داشته باشد.

 

 

مهدی زبیدی (نفت مسجدسلیمان)
تاکتیک اصلی نفت مسجدسلیمان مقابل ماشین‌سازی استفاده از بازیکنان سرعتی و حمله از جناحین بود و مهدی زبیدی یکی از بازیکنانی نام داشت که مهدی تارتار این کار را بر عهده او گذاشته بود. وینگر ریز نقش نفت مسجدسلیمان در دیدار این هفته مقابل ماشین‌سازی موقعیت‌های خطرناکی به وجود آورد که اصرار او به انجام این کار یکبار با ارسال دقیق‌اش و ضربه سر میرهادی میرجوان تبدیل به گل شد. زبیدی با وجود اینکه در نیمه دوم تعویض شد، اما علاوه بر یک پاس گل دوباره هم اقدام به شوت‌زنی کرد که در امر گلزنی بدشانس بود ولی با این وجود بهترین بازیکن تیمش لقب گرفت.

 

 

مهدی ترابی (پرسپولیس)

هافبک گلزن تیم پرسپولیس پس از یک جلسه محرومیت در دیدار با شاهین بوشهر به میدان بازگشت و دوباره برای سرخ‌ها گل سه امتیازی زد. او که پشت سر علی علیپور نقش موقعیت‌سازی را داشت، در نیمه دوم با تیزهوشی و استفاده از اشتباه مدافعان شاهین به زیبایی توپ را به قعر دروازه درویشوند فرستاد تا دوباره به آقای گل تیمش تبدیل شود. مهدی ترابی در دیگر دقایق مسابقه هم درخشان ظاهر شد و به‌خصوص پس از گلزنی، نقش پُررنگی در حفظ پیروزی ایفا کرد و سعی در خلق موقعیت داشت.

 

* مهاجمان

فراز امامعلی (پیکان)

بعد از آنکه از خروج اشتباه مهدی خلیل در دقیقه ۱۸ نتوانست استفاده کند، در دقیقه ۳۰ به خوبی این کار را انجام داد و موفق شد پرتاب اوت نمایشی نادر محمدی را در داخل محوطه ۶ قدم با ضربه سر بزند تا پیکان به گل مساوی دست پیدا کند؛ فراز امامعلی در دقیقه ۶۵ هم می‌توانست گل سوم پیکان را روی یک توپ ارسالی بزند که یک قدم برای انجام آن کم آورد ولی در ادامه موفق شد سومین گل خودروسازان را در دقیقه ۸۵ با یک شوت دقیق پای چپ و زمینی به ثمر رساند، اما این پایان کار برای بهترین گلزن هفته نبود و امامعلی توانست پنالتی اعلام شده برای پیکان را در دقیقه ۸۸ و در حالی که توپ به تیرک و کمر دروازه‌بان حریف اصابت داشت، تبدیل به گل کند تا یک روز فوق‌العاده را پشت سر گذاشته باشد.

 

شهریار مغانلو (پیکان)

چشم امید عبدالله ویسی برای فرار از روزهای ناکامی و کسب پیروزی بعد از دو مساوی دو باخت به خط حمله تیمش به ویژه آقای گل لیگ برتر بود. شهریار مغانلو این هفته مقابل پیکان دو بار در نیمه اول با شوت‌های خود اقدام به گلزنی کرد که ضربات او راه به جایی نبرد، اما در دقیقه ۶۲ و در حالی که بازی گره خورده بود، موفق شد با یک شوت استثنایی و زیرطاقی دروازه ذوب‌آهن را از روی ضربه آزاد فرو بریزد و پایه‌گذار برد ۴ گله تیمش در اصفهان باشد. با وجود اینکه مغانلو در دقیقه ۷۸ به دلیل مصدومیت تعویض شد، اما عملکردی داشت که نتوان از او چشم‌پوشی کرد چرا که به غیر از یک گل، در تمام نبردهای هوایی و پخش توپ به این وینگرهای تیمش فوق‌العاده کار کرد.

 

60 دیدگاه ها

 1. I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored material stylish. nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this hike.

 2. Ежедневно 10:00-20:00 19 декабря Наш лучший менеджер перезвонит Вам.Это быстро Рё бесплатно Р’СЃРµ масла рекомендованы Рє применению как защитное средство после окрашивания С…РЅРѕР№ бровей Рё ресниц, поэтому РёС… можно наносить для более длительного сохранения цвета перед водными процедурами. Максимальный размер: 8 РњР‘. *Бесплатная доставка РЅРµ действительна РІ период СЃРєРёРґРѕРє Рё распродаж. Доставка РїРѕ Р РѕСЃСЃРёРё,странам РўРЎ,всему РјРёСЂСѓ Поделиться: РџСЂРё регулярном применении, масло стимулирует СЂРѕСЃС‚ волосяных луковиц, укрепляет волоски Рё делает РёС… эластичными. РџРѕРґС…РѕРґРёС‚ для чувствительной кожи. Нанесите масло РЅР° очищенные Р±СЂРѕРІРё РјСЏРіРєРёРјРё массажными движениями СЃ помощью щёточки Рё оставьте впитываться РІ кожу РЅР° ночь. Если необходимо, удалите излишки масла СЃСѓС…РѕР№ салфеткой. Для ресниц: РћС‡РёСЃС‚ите ресницы РѕС‚ макияжа. Щеточкой или ватной палочкой нанесите масло РїРѕ направлению роста ресниц. Рекомендуем наносить масло РЅР° ночь.
  https://garrettpqnl185285.theobloggers.com/20756335/эликсир-для-роста-ресниц
  Нас найти легко: ЦДК Железнодорожников СѓР». Июльских дней Рґ.1 АРассрочка РЅР° период обучения – 3,5 месяца Купила 1,5 месяца назад . Эффект обалденный, даже РЅРµ ожидала такого результата, РѕРЅ уже виден был через месяц , Р° сейчас так вообще, как накладные …Рё Р±СЂРѕРІРё пошли прорастать. Рђ главное — никаких побочных эффектов !!! Как РѕС‚ некоторых средств бывало : красные глаза, отвесность, припухлость, Р·СѓРґ. РЇ восторге , рекомендую . Добро пожаловать РЅР° сайт официального дистрибьютора эффективного средства для роста ресниц «Карепрост-Сейл», который готов предложить всем СЃРІРѕРёРј посетительницам РёР· РњРѕСЃРєРІС‹, РЎРџР± Рё РґСЂСѓРіРёС… регионов Р Р¤ качественную продукцию РїРѕРґ названием Квинлаш. Для заявки РІ мобильную студию заполните простую форму заказа.. Для заказа выбранных товаров, заполните форму ниже Рё нажмите «Заказать». Р’ ближайшее время СЃ вами свяжется специалист.

 3. Moreover, in delirium but not in dementia, the patient s level of consciousness typically fluctuates cialis online without com 20 E2 AD 90 20Di 20Mana 20Boleh 20Beli 20Viagra 20 20Combien 20De 20Temps 20Avant 20Que 20Le 20Viagra 20Fasse 20Effet di mana boleh beli viagra Legendary film critic Roger Ebert died April 4, 2013, at the age of 70

 4. This specific study draws on the forty seven interviews conducted with women at high or severe risk of breast cancer, all of whom are eligible to use chemoprevention for breast cancer risk reduction cialis 20 mg Previous studies illustrate that mitochondrial OXPHOS dysfunction is associated with increased ROS levels

 5. We were happy to hear about the casino’s loyalty programme, called the Ojo A-listers. You don’t have to accumulate points or sign up for it. It’s an invite-only club, so all you can do is play and hope you catch the eyes of the managers! As an A-lister, you get quite a few goodies. You get daily promotion offers, exclusive A-lister tournaments, better prizes from the Ojo Wheel, faster withdrawals, and many others. The operator even offers luxury gifts involved like trips, technology and vouchers! A-list status is checked on a monthly basis, and if a player’s activity drops, they may lose access to the VIP club. Operations at 3227 Civic Center Dr. in North Las Vegas, Nevada, will aim to commence by the end of the year. This will be the second casino owned and operated by Fifth Street Gaming, the other being the Silver Nugget Casino.
  https://israellvbf122009.oblogation.com/19322253/bet365-casino-app-android
  It’s essentially like playing slots in demo mode, but you are actually playing for real money instead. There are not many better ways to suggest to you how to win at slots than by using either free spins no deposit or no deposit bonus codes, because you are playing them without having spent any money. The variety of slots and casino games available is another important factor we considered. We wanted the platforms we chose to offer a large variety of different games to users. We even picked the top individual games on each of the slot sites on our list. The game we picked is what ended up being our favorite among the many games offered by each site. Don’t miss out! Sign up for Yarilet Perez is an experienced multimedia journalist and fact-checker with a Master of Science in Journalism. She has worked in multiple cities covering breaking news, politics, education, and more. Her expertise is in personal finance and investing, and real estate.

 6. Juicy Vegas is among the top Grand Rush Sister Casinos that offer stunning deals. The casino also features live casino and several other perks. 1 King / 1 Sofa | 750 Sq Ft Now you know what deposit and withdrawal options will be available to you at the sites like Grand Rush Casino you will need to have some idea of which game suppliers’ games are on offer and they will be both instant play and mobile games from trusted brands such as Saucify, BetSoft Gaming and Rival. The sites that are similar to Grand Rush Casino offer lots of different games including the entire range of games from each of the following game suppliers: As that casino is one that does have several sister casino sites too, this guide will walk you through what each of them have on offer as standard, and I just know you will be itching to give each of them a try one day soon once you discover the many extra benefits that will flow your way when signing up to each of them.
  https://blog.8mg.africa/community/profile/tracytorreggian/
  Every aspect of the casino industry has expanded worldwide and players from South Africa can now enjoy things like Android casinos as well. As many people in the country use Android phones, most online casinos have made sure to provide mobile-friendly versions of their casinos or maybe a dedicated app. Play Casino games on-the-move with the app, available for download on iOS and Android. Casino apps are labelled under three types: social gambling, freemium and casino gambling apps. Players that want to win real money on casino games should search for regular gambling apps in the Google Play store. Most online casinos have their own apps in the Google Play store or Apple App Store. The casino games on these apps give players the same chances to win real money as on their desktop.

 7. Obsługujesz wiele czatów, rozmów, społeczności Internetowe, fora i portale społecznościowe. Lub za darmo, człowiek bez Rejestracji z nieznajomymi ludzie mają Wiele zalet w porównaniu z Innymi platformami. Nasze życie jest czasami nieprzewidywalna I jest pełne niespodzianek. Gdy stracisz całą nadzieję na Sukces w poszukiwaniu szczęścia, los Daje ci jeszcze jedną szansę, Aby być szczęśliwym. Jest XXI wiek Wraz z postępem technologii sztucznej inteligencji i telefonii komórkowej wszystko jest możliwe. Ta strona internetowa zaprezentuje Chatportal jako jednego z najbardziej znanych dostawców usług czatu wideo. Jest to najlepsza alternatywna strona internetowa Chatroulette. Chatroulette to najskuteczniejsza metoda czatowania jeden na jeden z nieznajomymi w Internecie. Ruletka na czacie to szansa na losowe czaty, tak jak w ruletce na czacie Omegle.
  https://elliottxwvs512456.howeweb.com/21310787/ruletka-pl
  Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później. Posiada również pokój pokerowy, krucyfiks splamiony krwią. Maszyny hazardowe z dużą ilością darmowych obrotów oszałamiający Odkrywcy i przygody będą podróżować w nieznane w nadziei na odkrycie cywilizacji utraconej w czasie lub starożytnych skarbów, gargulec. Twoja wypłata jest gotowa do przetworzenia, posąg pokryty winoroślą i Demon usuwający twarz. To właśnie podczas jego czasu w Kings Casino w Rozvadov na WSOP Europe event Negreanu potwierdził, maszyny hazardowe z dużą ilością darmowych obrotów aby zawsze upewnić się. Ean: 8003080948820

 8. Choć trudno w to uwierzyć, układ ten nie składa się z dwójki i siódemki w różnych kolorach (choć myśli tak wielu pokerzystów). Najgorszą parą kart startowych w pokerze – mówiąc przewrotnie – jest bowiem drugi co do wartości układ na stole po zakończeniu rozgrywki. 3. Najdłuższa gra w pokera, jaką rozegrano w historii odbyła się w Birdcage Theatre w miejscowości Tombstone w stanie Arizona. Stawka wejściowa wynosiła 1 000 dolarów, czyli w przeliczeniu około 3109 złotych. Rozpoczęto ją w 1881 roku i trwała 8 lat 5 miesięcy i 3 dni. Pobierając i instalując aplikację PokerStars na komputer, udostępniasz nam pewne dane identyfikacyjne w celu udostępniania Ci gier. Mogą one obejmować informacje o przeglądarce i urządzeniu, lokalizację oraz dane dotyczące korzystania z aplikacji na potrzeby badania wydajności i do celów analitycznych.
  https://sethiudo777665.blogacep.com/21664821/jak-wylaczyc-impreze-dla-czlonkow-kasyno
  Co ciekawe organizator turnieju Artur Górczyński dotarł do stołu finałowego. Choć jak sam wspomniał nie to było dla niego największym sukcesem tego dnia. Prawdziwe zwycięstwo było wtedy, gdy w sztabie WOŚP okazało się, że pokerzyści uzbierali prawie 16 000 złotych na WOŚP.  Atmosfera turnieju była wyśmienita, każdy się śmiał, a wynik końcowy schodził często na drugi plan. Choć nie wypada nie pochwalić najlepszych graczy: Tegoroczna edycja EPT Barcelona rozpoczyna się 8 sierpnia i potrwa do 21 sierpnia. W harmonogramie znalazło się 39 turniejów. Wpisowe wynosi od 550€ do 100.000€. Szczegóły turniejów i satelit znajdziecie tutaj. Choć nasz kraj duże festiwale pokerowe omijają z daleka, Polacy odnoszą kolejne sukcesy poza granicami kraju. W turnieju głównym EPT Barcelona z wpisowym 5300 euro Piotr Nurzyński zapewnił sobie…

 9. Überlegen Diese zwar daran, sich diese AGB des Bonusangebots durchzulesen, bekanntermaßen angeschaltet diese Casino Boni werden wieder und wieder bestimmte Bedingungen gebunden. Within einen meisten Angeschlossen Casinos mess die eine Mindesteinzahlung getätigt werden. Gleichwohl etliche Spiel Anbieter angebot untergeordnet nachfolgende Anlass, bereits qua der Einzahlung bei 5 Euroletten qua unserem Echtgeldspiel nach loslegen. Guten Morgen Duisburg! Bei dem angekündigten Mistwetter für Samstag darf es doch ein bisschen länger gehen, oder?! Alle Angaben ohne Gewähr. Die Jackpotstände können sich jederzeit verändern. Maßgebend für die Teilnahme am Spiel sind ausschließlich die in der Spielbank angezeigten Jackpotstände. Wortverlaufskurve
  https://iris-wiki.win/index.php?title=Spielautomat_kostenlos_spielen_ohne_anmeldung
  Spieler können das Spiel und die Monopoly Live Bonusfunktion um echtes Geld im EnergyCasino genießen. Da es sich um ein Live Casinospiel handelt, gibt es keine kostenlose Version des Spiels; daher müssen alle Einsätze bei diesem Spiel echte Einsätze sein. \n Willkommen im ersten legalen und gleichzeitig ältesten Online-Casino der Schweiz. Wir bieten dir eine grosse Auswahl an Spielen sowie ein sicheres Spielerlebnis.\n Ganz gleich, ob du lieber online auf jackpots.ch spielst oder die Atmosphäre unseres Casinos in Baden geniesst, wir stehen für Freude am Spielen auf höchstem Niveau. Wir wünschen dir viel Erfolg!\n Dein jackpots.ch Team\n \n

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید